Srebrne sztućce Top 10

Srebrne sztućce.

Jakie wybrać?

Dzisiaj przy wyborze sztućców oczywiście nadal decydujemy na podstawie ich kształtu, wyglądu, czy wygody w trzymaniu w dłoniach. Aczkolwiek coraz częściej szukamy produktów wyższej jakości, niezależnie od ceny jaką mają srebrne sztućce.

Wtedy poszukujemy sztućców wykonanych z odpowiedniego kruszcu, np. srebrnych, posrebrzanych, a nawet złotych. Wykończonych jakimś kamieniem szlachetnym. Co więcej, płacąc za taki produkt, chcemy aby stanowił formę inwestycji w kruszec, ale jednocześnie dobrze, żeby stała za dana marką jakaś historia.

Tak też jest w przypadku produktów HEFRY, której tradycja sięga prawie 200-lat. Na polskim rynku ciężko szukać innego, tego typu producenta, ale już w Europie można znaleźć kilku odpowiedników.

Czego jeszcze poszukują klienci, zainteresowani tak wartościowymi sztućcami lub galanterią stołową?

Jeśli produkt jest wykonany z tak wysokiej jakości kruszcu, to niezwykle istotne jest, aby został on obwarowany odpowiednią gwarancją. Forma zabezpieczenia dla klientów odgrywa znaczącą rolę. Zresztą nie każdy producent takie gwarancji udziela, ale na pewno udziela jej HEFRA n swoje wszystkie srebrne produkty. Co więcej, HEFRA produkując te same modele od setek lat, pozwala na uzupełnianie i systematyczne powiększanie kupionego już zestawu sztućców. 

I teraz last, but not least – decydując się na zakup sztućców ze srebra lub w wersji platerowanej srebrem otrzymujemy wartość dodaną w postaci antybakteryjności tych sztućców i ich niealergizujacego charakteru. Najwyższej jakości srebrny kruszec od wieków był uważany za naturalny antybiotyk i ograniczał rozprzestrzenianie się bakterii. Dzisiaj już nie musimy walczyć z masowymi epidemiami, ale warto chronić się przed bakteriami, które mogą negatywnie wpływać na nasz organizm.

Poniżej spis firm produkujących srebrne sztućce :

·   Hefra – Polska

·        Wilkens – Niemcy

·        Georg & Jensen – Dania

·        Reed & Barton – USA

·        Arthur Price – UK

·        William Turner – UK

·        Lifetime & Sterling – USA

·        Robbe & Berking – Niemcy

Zostaw odpowiedź